User animeizle

Member for: 6 months
Type: Registered user
Full name:
Location:
Website: https://www.onlineanimeizle.com/boruto-naruto-next-generations-1-bolum-izle/
About: Evet geçtiğimiz günlerde yeni bir anime serüveni daha başladı.Naruto’nun devam serisi olan Boruto animesi şuanda güncelde 3. bölümüyle geçtiğimiz perşembe günü ekranlara çıkmıştı.Bu konumda sizlere Boruto animesi incelemesi ve bazı bilgileri paylaşacağım.

Öncelikle Naruto hayranı olarak şunu söylemeliyim ki Boruto animesine hızlı bir geçiş yapılmış.Yani bizim küçük Naruto’muz birden karşımıza 70 lik dedeler gibi olgunlaşmış büyümüş bir şekilde çıkıyor.Bu beni gerçekten üzdü.Sonuçta Naruto’nun düğününden sonra ne biliyim en azından Boruto’nun bebekliğini veya kızının adını unuttum onun da aynı şekilde bebekliğini gösterebilirlerdi.Ya da ne bileyim Shikamaru’nun düğününü de izleyemedik mesela.Yani aniden Boruto’ya geçiş yapması beni derinden üzdü diyebilirim.

Sonrasında Naruto’nun çocuklarına karşı davranışları da oldukça enteresan.Naruto ve Naruto Shippuuden’deki Naruto ile Boruto’daki Naruto arasında epey bir fark var gibi duruyor.Ya da 3. bölüme kadar diyebilirim.Normalde Boruto karakterine pek ısınamadım ama 3. bölümün son sahnesini hatırlarsanız, Naruto eve geliyor ve çocuklarına selam bile vermeden odasına uyumaya çıkıyor.Yani Naruto böyle biri miydi ki animeyi böyle çekmek mi zorundaydınız.Bu konuda Boruto’nun babasına kızmasına tamamen katılıyorum.

Activity by animeizle

Score: 100 points (ranked #13)
Questions: 0
Answers: 0
Voted on: 0 questions, 0 answers
Gave out: 0 up votes, 0 down votes
Received: 0 up votes, 0 down votes

No posts by animeizle